در مورد به روز رسانی جدیدی برای الگوریتم رتبه بندی جستجوی آلی گوگل شنیدید؟ نترس! ما راهنمایی خود را برای پاسخ دادن به این به روز رسانی ها با روش آرام و سازنده به اشتراک می گذاریم.

تنها ثابت در جهان جستجوگرها تغییر است. در واقع، گوگل گزارش شده است که الگوریتم جستجو خود را در حدود 500 تا 600 بار در هر سال تغییر دهد. در حالی که بسیاری از این به روز رسانی ها کوچک و اغلب حتی توسط کاربران و جستجوگرها برداشت، هر بار یک بار، Google به روز رسانی های عمده را منتشر می کند. در طول دو سال گذشته تنها در حدود 9 به روز رسانی عمده الگوریتم. دو اختراع جدید (Possum) (منتشر شده در تاریخ 1 سپتامبر 2016) و پنگوئن 4.0 (منتشر شده در تاریخ 23 سپتامبر 2016) موجب تحریک زیادی در جامعه جستجوگر شد. در طول سالهای خود در جامعه جستجوگر من به عنوان به روز رسانی هایی نظیر کافئین و وینس در سال 2009، Panda / Farmer در سال 2011، آپدیت دقیق دامنه (EMD) و پنگوئن در سال 2012، کبوتر در سال 2014 و دیگر موارد مورد بحث در رتبه بندی قرار گرفتند. به کار خود نزدیک شدند در اوایل دوران حرفه ای من پست پس از پست را خوانده ام و اجازه می دهم اضطراب ناشناخته مرا به یک وحشت برساند. اما دیگر. امروزه، من سه راهنمایی ساده دارم که برای کمک به اطمینان از اینکه من بیش از حد واکنش نشان نمیدهم، استفاده میکنم - و من برای سایت و مشتریانم اقدام درست میکنم.

نگرانی در مورد تغییرات گوگل

ما هیچ لیستی از تغییرات را از گوگل دریافت نمی کنیم. به طوری که در مورد چیزهایی که ما در مورد آن به خوبی می دانیم، به خصوص در ابتدا، واقعا اتلاف وقت و انرژی است. به عنوان مثال، تازه ترین نسخه پنگوئن را دریافت کنید. با انتشار پنگوئن 4.0، گوگل اطلاعات را از طریق وبلاگ مرکزی وب گوگل به اشتراک گذاشت. در حالی که تعدادی از تغییرات انجام شده است، آنها به ما دو عدد صریح و صریح داده اند که برخی از درک آنچه انتظار می رود را ارائه می دهد:

• پنگوئن در حال حاضر در زمان واقعی است.
  • پنگوئن اکنون بیشتر دانه است.

در حال حاضر، قبل از دانستن این اطلاعات، بسیاری بر این باور بودند که این به روز رسانی چیست. بعضی ها درست بودند، دیگران خیلی زیاد نبودند. اما یک چیز برای مطمعن شدن است. اگر شما در مورد به روزرسانی خجالت زده اید و شروع به تلاش برای «حدس زدن» آنچه در آینده می کنید، احتمالا نگران کننده های غیر ضروری است. بنابراین هنگامی که یک بروزرسانی مهم را یاد می گیرید، ناامید می شویم.

صبر کنید تا واکنش نشان دهید

پس از آرامش و نه تحقیر کردن، کاری که باید انجام دهید این است که صبر کنید تا واکنش نشان دهید. این می تواند وسوسه باشد که بیرون بیاید و تغییرات در سایت یا فرآیند شما ایجاد کند، اما این کار می تواند هدر رفته باشد. در عوض، چیزهای هوشمندانه این است که صبر کنید و ببینید آیا سایت شما تحت تأثیر قرار گرفته است یا خیر. در اغلب موارد، اگر شما SEO را به درستی انجام می دهید، سایت شما احتمالا تحت تاثیر منفی قرار نگرفت (و حتی می توانید یک افزایش را ببینید). گوگل در ماموریت برای ارائه بهترین پاسخ به کاربران خود است . به همین دلیل است که آنها به طور مداوم در حال تغییر الگوریتم خود را به فشار مدیران وب برای ایجاد سایت های بهتر، تجربیات و محتوا. این به روز رسانی ها در مورد بیش از فقط از دست دادن با SEOs است. گوگل معتقد است که SEO مهم است. وب سایت SEO ما چه چیزی می خواهیم بکشیم. قبل از اینکه به بروزرسانی الگوریتم به روزرسانی بپردازیم، توصیه می کنم چند روز یا حتی هفته ها منتظر بمانید تا تأثیر در سایت یا سایت هایتان را ببینید. توجه داشته باشید که در آن شما در ابتدا هستید و معیارها را بعد از چند هفته مقایسه کنید. اگر سایت شما ظاهرا تحت تاثیر قرار گرفته است، زمانی است که زمان تغییراتی را ایجاد کنید.

منابع معتبر را بخوانید و در صورت وم تنظیمات را انجام دهید

بنابراین شما نگران نباشید، منتظر تاثیری باشید و متوجه شدید که باید تعدادی را تنظیم کنید. از آنجا که شروع به کار اغلب سخت ترین تصمیم گیری است. چک کردن و خواندن وبلاگ گوگل وب مستر، یک مکان عالی برای شروع است. هر اطلاعاتی را که ارسال کرده اید بخوانید و به آنچه که به روز رسانی برای هدف قرار داده شده نگاه کنید. اگر سایت شما مورد حمله قرار گرفت، احتمالا این مواردی هستند که باید به کار خود ادامه دهید. اگر هنوز به جستجوی بیشتر نیاز دارید، موتور جستجو Land دارای تعدادی از نویسندگان و ستون کارکنان عالی است که همه به روز رسانی های الگوریتم را به خوبی انجام می دهند. همانطور که در بالا اشاره کردیم، نگاهی به آخرین بروز رسانی اخیر Possum می کنیم. Possum در جستجوگرهای محلی هدف قرار گرفت، به دنبال تنوع لیست ها و حذف هرمه ها. در حالی که گوگل هرگز در مورد این بروزرسانی در وبلاگ وبسایت خود نوشت، در نتایج محلی به منظور ایجاد انجمن جستجوگر به اندازه کافی لرزش شد. هنگامی که این نوع تغییرات به الگوریتم بدون اعطای مستقیم از تیم انجام می شود در گوگل، می تواند بسیار ناسازگار باشد. این جایی است که باید به کارشناسان دیگر تکیه کرد. جوینده هاوکینز، ستون شناس، یک قطعه تحقیقاتی عالی در Possum را انجام داد، جایی که او پنج چیز را به اشتراک گذاشت که توسط به روز رسانی و آنچه شما باید به عنوان یک جستجوگر یا مالک سایت ببینید. از آنجا که هاوکینز کار سختی را انجام داده و اثرات را آزمایش می کند، می توانید کاملا مطمئن شوید که بینش او درست است. کلید در اینجا این است: هنگامی که گوگل به شما نمی دهد، فقط به طراحی سایت ها بروید که اعتبار دارند بسیاری از آنها وجود دارد که کارهایی را انجام می دهند که می توانند نتایج کوتاه مدت شما را به دست آورند، اما در نهایت زندگی طولانی مدت سایت شما را خرد می کند. هنگامی که تنظیمات خود را پس از به روز رسانی انجام می دهید، یک تغییر ایجاد کنید در یک زمان. به این ترتیب، شما می توانید تأثیر تنظیمات را ببینید و ایده خوبی از آنچه که در واقع اتفاق می افتد را نشان می دهد.

افکار نهایی

به روز رسانی اصلی الگوریتم می تواند ترسناک باشد. اما اگر شما SEO را درست انجام می دهید - مانند ایجاد محتوای خوب و محتوا تحت محتوا و لینک های کسب درآمد از طراحی سایت های معتبر و خاص - شما باید صحیح باشد. اگر شما در حال خرید لینک ها و چرخاندن محتوا هستید، خوب است که گوگل بعد از شما باشد. هنگامی که از یک بروزرسانی عمده هشدار می دهید، آرام باشید، صبر کنید تا اثرات را ببینید و تنظیمات محاسبه شده را در صورت وم انجام دهید. ممکن است ما تمام عوامل مورد استفاده Google را برای رتبه بندی بدانیم، اما ما می دانیم که ماموریت آنها این است که پاسخ دقیق تر را در کوتاه ترین زمان ارائه دهند. تمرکز بر روی کاربران خود و نیازهای آنها، و در طول زمان شما مزایای استفاده کنید.

گاهی شما برای آنکه بتوانید در رتبه های برتر گوگل دیده شوید نیاز دارید که زمانی را برای بهینه گردن سایتتان صرف کنید. تا آن زمان ما پیشنهاد می کنیم با گوگل ادوردز در صدر لیست گوگل دیده شوید. 

من این وبلاگ را برای ارتقای سطح معلومات خودم و انتشار آن با دیگران ثبت کرده ام و در آینده مفاهیمی مثل طراحی سایت شرکتی و تفاوت آن با طراحی سایت فروشگاهی را بیان می کنم. فعلا. 

سئو ؛ بهینه سازی و طراحی سایت سایت ,گوگل ,روز ,رسانی ,انجام ,یک ,به روز ,روز رسانی ,است که ,در مورد ,انجام میمنبع

اصول مهم در به روز رسانی عمده الگوریتم گوگل

ابزارهایی برای بهینه سازی کلمات کلیدی

آموزش تغییر آدرس سایت در گوگل وبمستر تولز

نرخ کلیک یا CTR چیست ؟

گوگل وبمستر تولز چیست؟

عادت های موفق آمیز جدید در هر سال ایجاد کنید

پیشرفت سئو با استفاده از لینک های داخلی در وسط مقالات

مشخصات

آخرین جستجو ها

خرید و فروش انواع قالب جایگزین یونولیت فیلم تو مووی طراحی سایت | سارین وب کلینیک لیزر سونیک ایرانیک | Sonic Iranic ترخیص کالا قیمت بهترین لاستیک سواری خارجی اشپزی وبلاگ بام لند تخفیفان